آیا میدانستید : آیا می دانید که راسته بازار طرح های سرمایه گذاری شما را حمایت می کند؟

برترین ها

دیگر مقالات

مرتبط


تکمیل زنجیره ارزش بوسیله فروش محصولات تولیدکنندگان داخلی

در راستای تحقق شعار سال 1400 "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" شرکت یاس نوین پارسه با هدف تکمیل زنجیره ارزش بوسیله فروش محصولات تولیدکنندگان داخلی و حمایت از کالای ایرانی و ایجاد توسعه پایدار مشاغل قصد دارد تا با استفاده از فروش سبدهای کالایی مواد غذایی به سازمان ها و ارگان ها و همچنین تامین اقلام فروشگاه های زنجیره ای به حمایت و پشتیبانی از تولیدکنندگان و کشاورزان بپردازد. از اینرو طی چند سال گذشته با ساختن یک شبکه تامین و توزیع سراسری در کشور و با تقویت بانک اطلاعاتی تولیدکنندگان خود تاکنون بیش از 300 هزار سبد کالایی مواد غذایی را تامین و در اختیار سازمان ها و شرکت ها قرار داده است.

این کار از آن جهت اهمیت دارد که تولیدکنندگان و کشاورزان در قطب های تولیدی کشور بابت فروش محصولات خود در امنیت کامل هستند و نگرانی بابت عرضه محصولات خود ندارند. از طرفی فروش سریع محصولات با قیمت مناسب از طرف توایدکننده باعث ایجاد یک اشتغال پایدار در قطب تولیدی همان استان نیز می شود که مهمترین هدف شرکت یاس نوین پارسه در این نکته گنجانده شده است.

حمایت از قطب های تولیدی حبوبات، برنج، چای، رب گوجه فرنگی و ... در سال 1400 بخشی از فعالیت شرکت یاس نوین پارسه در جهت جمع آوری، بسته بندی و توزیع محصولات این قطب ها می باشد.

شرکت یاس نوین پارسه در حال حاضر در 18 استان کشور نماینده فعال دارد که تولیدکنندگان و کشاورزان می توانند با مراجعه به شعب این شرکت در همان استان نسبت به تکمیل فرم تامین محصول اقدامات لازم را انجام دهند.

شرکت یاس نوین پارسه آمادگی خود را در جهت تامین و فروش محصولات به کلیه سازمان ها، ارگان ها، بانک ها و فروشگاه های زنجیره ای در قالب تک محصولی و سبدهای کالایی برای پرسنل، کمک های مومنانه و غیره اعلام میدارد.

وبسایت رسمی شرکت یاس نوین پارسه
نظرات کاربران

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید!