آیا میدانستید : آیا می‌دانید که 183هزار بسته صنایع دستی، 12 هزار بسته ایده محور ، 92 هزار بسته تک محصولی و 52600 بسته ترکیبی در بخش هدایای سازمانی سامانه راسته بازار وجود دارد.

برترین ها

دیگر مقالات

مرتبط


تامین، توزیع و ارسال 4000 هزار سبد کالایی مواد غذایی

شرکت یاس نوین پارسه (تنها حامی کسب و کارهای خرد و خانگی) مفتخر است در جهت حمایت از خانواده های تحت پوشش قرارگاه مرکزی نهضت جهش، چهارمین سبد کالای مومنانه را تامین و توزیع کند.


این طرح در بازه زمانی 21/01/1400 الی 24/01/1400 توسط شرکت یاس نوین پارسه عملیاتی شد و محصولات ایرانی از قبیل خرما، برنج، رب، روغن، شکر، چای و .... توسط سرخوشه های تحت حمایت شرکت یاس جمع آوری، استانداردسازی و بسته بندی و سپس بازتوزیع گردیدند.


سبدهای کالایی تهیه شده در زمان مقرر در اختیار شرکت سفارش دهنده قرار گرفت که در بین 4.000 هزار نفر از جامعه هدفش توزیع گردید.


به گفته دکتر میرمهیار میرصالح پور مدیر عامل شرکت یاس نوین پارسه و سامانه راسته بازار، این شرکت قابلیت و توانایی تامین و توزیع کلیه کالاهای مواد غذایی ایرانی برای سازمان ها و ارگان ها را دارد. این کار در کنار کمک به تداوم تولید، باعث پایداری و ثبات شغلی در بین تولیدکنندگان و کشاورزان خواهد شد. 
نظرات کاربران

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید!