آیا میدانستید : آیا می دانید که راسته بازار طرح های سرمایه گذاری شما را حمایت می کند؟

برترین ها

دیگر مقالات

مرتبط


سرخوشه در کسب و کارهای خرد و خانگی

نمایش ویدئو

یکی از اهداف مجموعه راسته بازار، جمع آوری بانک های اطلاعاتی در جهت کمک به بازاریابی و فروش محصولات تولید کنندگان بوسیله سرخوشه های استانی می باشد.

در چند سال اخیر طبق اهداف مجموعه شرکت فروشگاه های یاس نوین پارسه، سعی بر این بوده است تا با جمع آوری و یکپارچه سازی اطلاعات تولید کنندگان خرد و خانگی توسط سرخوشه ها که شامل مشخصات کامل تولیدکننده و محصول تولیدی آنها می باشد، کمکی به فروش و معرفی محصولات این تولیدکنندگان کرده باشد.

اگر از نگاه بازار به این تولیدات بنگریم، به راحتی می توانیم دریابیم که فروش محصولات خرد اصلا کار ساده ای نیست. پس باید حلقه مفقوده "تکمیل زنجیره ارزش تولیدات" را با راه کارهای دیگری انجام دهیم. یکی از این روش ها شناسایی تولیدکنندگان بزرگ که سرخوشه نامیده می شوند، می باشد.

سرخوشه ها تولیدکنندگانی هستند که در زمینه های مختلفی مشغول بکار می باشند. این تولیدکنندگان بزرگ، توانایی و ظرفیت کمک به تولیدکنندگان کوچک را دارند. از اینرو یکی از اهداف شرکت یاس نوین پارسه، اتصال تولیدکنندگان کوچک به سرخوشه ها می باشد. طوری که اگر شرکت یاس نوین پارسه سفارشی را برای تامین کالای صنایع دستی و هدایای سازمانی دریافت کند، این سفارش باید به سرخوشه ها اطلاع داده شوند و سرخوشه هم با توجه به تولیدکنندگانی که قبلا به آنها مراجعه داشته اند، وظیفه تامین سفارش را دارد. این کار هم باعث رونق تولید و هم باعث پایداری اشتغال در بین تولیدکنندگان میشود.

در چند سال اخیر، شرکت یاس نوین پارسه توانسته است تا سرخوشه های بسیار فعالی را در اکثر استان های کشور شناسایی نماید و بوسیله آنان بانک های اطلاعاتی مختلفی در زمینه های مواد غذایی و صنایع دستی ایجاد کند که خروجی آن احیا، راه اندازی، تولید و پایداری  قطب های تولیدی مشاغل در کشور می باشد.

شما هم می توانید با ارتباط با نمایندگان استانی شرکت یاس، به جمع سرخوشه های فعال استانی بپیوندید تا در امر بازاریابی و فروش محصولات و همچنین جریانسازی فعاللیت داشته باشید.
نظرات کاربران

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید!