آیا میدانستید : آیا می‌دانید که با استفاده از راسته بازار علاوه بر آموزش، می‌توانید به تکمیل زنجیره تولید خود و بازاریابی و فروش دست یابید.

برترین ها

دیگر مقالات

مرتبط


طرح های اشتغالزایی در سال 1400

امروزه عمده ترین مشکل کارآفرینان و همچنین کار جویان به ویژه جوانان، نبود فضا و بستر مناسب برای ارائه اهداف و طرح های اشتغالزایی آنان است. هدف ویژه سامانه راسته بازار شناسایی ، دریافت ، حمایت و جامه عمل پوشاندن به این طرح ها می باشد که طرح ها ی متنوع و برنامه مدونی در سرمایه گذاری کلان در این بخش ها را دارد.


از آنجایی که سامانه راسته بازار یک سامانه صرفا حمایتی از کسب و کارهای خرد‌ و خانگی می باشد و در طی سال های گذشته در سطوح گسترده به حمایت از تولید‌کنندگان این بخش به اهداف ارزشمندی در جهت ساماندهی و توامند سازیشان دست یافته است و  همچنین در راستای نیل به اهداف شعار امسال «جهش تولید» و تکمیل شعار سال ۱۳۹۸ « رونق تولید » اقدام به ارائه این خدمات حمایتی به صورت  گسترده و فراگیرتری نموده است.

یکی از اقدامات اصلی سامانه راسته بازار در سال 1400 ارائه تسهیلات ویژه در جهت اشتغالزایی به ارزش 150 میلیارد ریال می باشد. لذا از کارآفرینان و تولیدکنندگانی که دارای طرح هایی که باعث ایجاد اشتغال در سراسر کشور گردد را مورد بررسی قرار داده و امکان حمایت و راه اندازی این طرح ها را در حد کلان را دارد. لازم به ذکر است طرح هایی که در مناطق محروم سبب اشتغال و رونق و جهش تولید در آن مناطق  گردند  را در اولویت دریافت حمایت و تسهیلات قرار خواهد داد.


تسهیلات مهم دیگری که سامانه راسته بازار در جهت تحقق به شعار سال دارد ، ارائه تسهیلات مربوط به بخش های سرمایه گذاری، بازرگانی و صادرات می باشد. سامانه راسته بازار بودجه ایی بالغ  ۲۲۰ میلیارد ریال تخصیص داده و بنا دارد با فعالین حوزه صادرات مشارکت و سرمایه گذاری نماید.


لذا از کلیه کسانی که در این زمینه ها دارای طرح اشتغالزایی و سرمایه گذاری می باشند، خواهشمند است که طرح خود را در قالب فابل پی دی اف به ادرس اینترنتی info@rastebazar.ir با ذکر موضوع ارسال نمایند.

همچنین از طریق شبکه های مجازی راسته بازار مستقیم می توانید کلیه سوالات و ابهامات خود با مدیران راسته بازار در میان بگذارید.
نظرات کاربران

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید!